YILMAZ ELÇİN YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ

Yeniden Refah Partisi Muğla 1. Olağan Kongresi Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan'ın katılımıyla Kapalı Spor Salonunda gerçekleşti. Tek listeyle gidilen kongrede mevcut il başkanı Yılmaz Elçin yeniden başkan oldu.

YILMAZ ELÇİN YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ

Yeniden Refah Partisi Muğla 1.Olağan kongresi Genel Başkan Fatih Erbakan'ın katılımıyla gerçekleştirildi.

Kapalı Spor Salonunda Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan'ın da katıldığı kongrede, tek liste halinde girilen oylama sonucu Yılmaz Elçin yeniden il başkanı olarak seçildi.

Kongrede konuşan Başkan Elçin, “Bizim davamız gecesini gündüzüne katıp yorulmadan çalışan hakkın galip gelip batılın zahil olması için savaşanların davasıdır. Bizim davamız doğruyu iyiyi adil olanı haykıranların davasıdır. Bizim davamız savunan adam her daim doğruyu gösteren Necmettin Erbakan hocamızın davasıdır. Yani kısacası İslam davasıdır. Bizler bu yola çıkarken hiçbir zafere çiçekli yollardan çıkılmayacağını varılmayacağı bilinciyle çıktık ve bugün aynı azimle zafere varmak için çabalıyoruz. Bizler Muğla teşkilatımız olarak Sayın Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’ın bizlere gösterdiği hedef doğrultusunda 2023 seçimlerinde Muğla’mızı köy köy mezra mezrailçe ilçe gezerek partimizi en güzel şekilde halkımıza tanıttık ve oy istedik.Bu bağlamda bizimle birlikte yorulmadan usanmadan çalışan milletvekili adaylarımızı tek tek ilçe başkanlarımızı kadın kolları teşkilatımızı ve gençlik kolları teşkilatımıza ve il teşkilatımıza bir teşekkürü borç biliyorum. Sağ olun varolun” dedi.

buyuksehir-okcularinin-bulundugu-milli-takim-dunya-ucuncusu-oldu-2023-08-03t184823-755.jpg

“YENİDEN REFAH PARTİSİ İKNA EDİCİ GÜÇLERİN DEĞİL İNANANLARIN PARTİSİ”

Seçimlerde önemli bir başarı elde ettiklerini söyleyen Başkan Elçin, “Muğla’dan istenilen sonucu elde edemesek de Necmettin Erbakan hocamızın dediği gibi emekle kazanılan bir oy emeksiz kazanılan bin oydan daha hayırlıdır bilinciyle hareket ediyoruz. Partimizi genellikle teşkilatımızın aynı dizilerde yaptığı gibi yorulmadan durmadan kendi alın teriyle Allah’ın izniyle gazi meclisimize 5 milletvekilimizi yollamış bulunmaktayız. Bizlere bu yolu çıkarken söyledikleri ilk şey yapamazsanız, başaramazsınız, 0,1 oy bile alamazsınız gibi şeyler söylüyorlardı fakat bugün Yeniden Refah Partimiz göstermiş oldu ki Türkiye genelinde 1 milyon 530 bin oy ile Türkiye’nin seçimdeki en yüksek partisi olarak bizlere bu sözleri söyleyenleri yüzlerini kızarttı. Çünkü hesaba katmadıkları bir şey vardı. Yeniden Refah Partisi ikna edici güçlerin değil inananların partisiydi. Bu bağlamda bizlerin bu başarısındaki en büyük faktör olan Sayın Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’a teşekkürü borç biliyorum sağ olun var olun” şeklinde konuştu.

buyuksehir-okcularinin-bulundugu-milli-takim-dunya-ucuncusu-oldu-2023-08-03t182612-169-001.jpg

Bu haber toplam 458 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.