İL EMNİYET MÜDÜRÜ DİLBEROĞLU’NDAN VEDA MESAJI

Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararına göre, Emniyet Genel Müdürlüğü’ne tayini çıkan Muğla İl Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoğlu, veda mesajı yayınladı. Dilberoğlu, Muğla halkına teşekkür etti.

İL EMNİYET MÜDÜRÜ DİLBEROĞLU’NDAN VEDA MESAJI

Resmi Gazetede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla yayımlanan kararla Muğla İl Emniyet Müdürlüğüne Bingöl Emniyet Müdürü Ali Canbolat atandı. Muğla İl Emniyet Müdürlüğü görevinde bulunan Süleyman Suvat Dilberoğlu ise Emniyet Genel Müdürlüğü emrine atandı.

Tayini çıkan Muğla İl Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoğlu, Muğla’ya veda mesajı yayınladı. Dilberoğlu, Muğla halkına teşekkür ederek, suç ve suçlularla mücadelede en büyük destekçilerinin Muğla halkı olduğunu vurguladı.

Dilberoğlu, mesajında şunları söyledi:

“30 Eylül 2019 tarihinde Muğla İl Emniyet Müdürü olarak başladığım görevime, 02 Ağustos 2023 tarihli Cumhurbaşkanlığı Kararı ile Emniyet Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığı’na Başmüfettiş olarak atanmamdan dolayı 11 Ağustos 2023 Cuma günü veda ediyorum. Muğla’da bulunduğumuz ilk andan itibaren vatandaşımızın huzurunun bizim huzurumuz olduğunu aklımızdan çıkarmadık. İnsan haklarına saygıyı ve vatandaş memnuniyetini esas alarak yüksek sorumluluk bilinciyle her kademedeki personelimizle birlikte takım ruhu içinde görev yaptık. Suç ve suçlularla mücadelede en büyük destekçimiz siz değerli Muğla halkı olmuştur.

“MUĞLA HALKINA TEŞEKKÜR EDERİM”

“Sizlerin düşüncelerine kulak vererek ve sizden aldığımız güç ile daha güvenli ve daha huzurlu bir Muğla için çalıştık. Tüm vatandaşlarımız bilmelidir ki; polisin başarısı vatandaşlarımızın polise duyduğu güvenle doğru orantılıdır. Vatandaşlarından destek görmeyen hiçbir güvenlik biriminin başarılı olması düşünülemez. Polisin her zaman vatandaşımızın yanında bulunmuş olması, vatandaşlarımızın da polisimize çalışmalarında destek vermesi bizleri son derece mutlu etmiştir. Tarihiyle, tabiatıyla, doğasıyla, iklimiyle dünyanın eşsiz güzelliklerine sahip turizmin başkenti Muğla’mızın saygıdeğer halkı; en kalbi duygu ve iyi dileklerimle veda ederken görevim süresince maddi ve manevi desteğini hiçbir zaman esirgemeyen, birlikte görev yaptığımız mülki erkana, milletvekillerimize, askeri ve adli teşkilatlarımızın değerli mensuplarına, mahalli idarelerimizin başkan ve üyelerine, üniversitemize, kurum müdürlerimize, sivil toplum örgütlerimize, iş adamlarımıza, esnafımıza, meslek kuruluşlarımıza, basın ve yayın kuruluşları mensuplarına ve değerli Muğla halkına, Türk Polis Teşkilatı, şahsım ve ailem adına teşekkür ederken bu toprakları vatan yapan aziz olarak şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor; hepinize selam, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

HABER: SİNEM KARAKAYA

Bu haber toplam 793 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.