Vali Şahin halkın arasında dolaştı
Muğla Valisi Fatih Şahin, gerçekleştirdiği Fethiye’de ziyaretinde halkın arasında gezerek vatandaşlarla sohbet etti. Beraberinde Kaymakam Ekrem Çalık ile çarşı pazar gezen Vali Fatih Şahin, belediye banklarına oturup esnaflarla...
Muğla Valisi Fatih Şahin, gerçekleştirdiği Fethiye’de ziyaretinde halkın arasında gezerek vatandaşlarla sohbet etti. Beraberinde Kaymakam Ekrem Çalık ile çarşı pazar gezen Vali Fatih Şahin, belediye banklarına oturup esnaflarla çay içip yaklaşan turizm sezonu öncesi beklentilerini sordu.
Bu haber toplam 98 defa okunmuştur
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.