Son güncellenme :29.07.2020 14:28

Anasayfa > Haber, Manşet, Muğla > Vali Tavlı, Vatandaşlık Müdürlüğü’ndeydi

29.07.2020 Çar, 14:28

Muğla Valisi Orhan Tavlı, yeni hizmet binasına taşınan İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü’nde incelemelerde bulundu.

Haber Merkezi

Muğla Valisi Orhan Tavlı, onarım ve güçlendirme çalışmaları tamamlanan İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü’nün yeni hizmet binasında incelemelerde bulunarak, vatandaşa sunulan hizmetler hakkında bilgiler aldı.

Valilik bahçesinde bulunan ek binada 20 Temmuz itibariyle hizmet vermeye başlayan İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü’nün yürütmekte olduğu TC kimlik kartı, pasaport, sürücü belgesi ve vatandaşlık iş ve işlemleri hakkında İl Müdürü Ayşe Serap Güney’den bilgiler alan Vali Orhan Tavlı, birimleri ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.

İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğünün yeni hizmet binasına taşınmasıyla vatandaşlara daha kaliteli, sağlıklı ve nitelikli bir ortamda hizmet sunulacağını belirten Vali Orhan Tavlı, Nüfus Müdürlüklerinin vatandaş odaklı çalışan kurumlar olduğunu bu kapsamda yeni hizmet binasının tüm ihtiyaçları karşıladığını ifade etti.

İncelemeleri sırasında Vali Orhan Tavlı’ya Vali Yardımcıları Fethi Özdemir ve Ayhan Yazgan, Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız, İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Ayşe Serap Güney eşlik etti.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.