YENİDEN REFAH MİLLETVEKİLİ ADAYLARI BİR ARAYA GELDİ

14 Mayıs 2023 Pazar günü yapılacak olan Genel Seçimde Muğla’dan milletvekili adayı olan Yeniden Refah Partili 7 aday il başkanı Yılmaz Elçin ve teşkilatıyla bir araya geldi.

YENİDEN REFAH MİLLETVEKİLİ ADAYLARI BİR ARAYA GELDİ

Seçim çalışmalarının değerlendirildiği toplantıda konuşan Yeniden Refah Partisi 1. Sıra Milletvekili Adayı İsmail Baykal, Muğla’ya hizmet etmek için aday olduğunu belirterek, seçmenlerden destek istedi.

Yeniden Refah Partisi Muğla Milletvekili adayları il başkanlığı binasından düzenlenen toplantıda teşkilat mensuplarıyla bir araya geldi. Seçimlere kadar izlenecek yol haritasının belirlendiği toplantıda görüş alışverişinde bulunuldu.

“MUĞLA’NIN SESİ OLACAĞIZ”

“Bu seçim bizim ilk seçimimiz. Liderimiz Dr. Fatih Erbakan’ın öncülüğü ve milli görüş kadrolarıyla birlikte ilk hedefimiz iyi bir milletvekili sayısına ulaşıp, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde milli görüşü temsil etmek istiyoruz” diyen Yeniden Refah Partisi Muğla 1. sıra Milletvekili Adayı İsmail Baykal, “Tabi Muğla cenahını da düşünecek olursak, Milaslı biri olarak, Muğla’mıza hizmet için buradayım. Uzun yıllar hem bürokrasi de hem de özel kesimde bir tecrübeye sahibim. Bu tecrübeleri inşallah Muğla’mıza yansıtmak istiyorum. Muğla’yı temsilen buradayım ve inşallah Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Muğla’nın sesi olacağız” diye konuştu.

“ANKARA’DA 40 YILDIR MUĞLA’NIN HİZMETİNDEYİZ”

Geçmişte AK Parti’de de siyasette bulunduğunu dile getiren Milletvekili Adayı Baykal, “Muğla’yı da çok iyi biliyorum. Ankara’da, Muğla Eğitim Çevre Dayanışma Vakfı Başkanlığını 2005 yılından bu yana devam ettiriyorum. Bizim Muğlalı hemşerilerimiz genelde bürokrattır. Ankara’da 40 yıldır Muğla’nın hizmetindeyiz. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin icra makamında da olursak Muğla’ya daha da kaliteli bir hizmet sunmuş olacağız” dedi.

“PAYLAŞIMDA ADALET, YÖNETİMDE ADALET”

Paylaşımda adalet, yönetimde adalet prensibiyle hareket eden bir partinin mensupları olduklarını ifade eden Milletvekili Adayı Baykal, “Sonuç olarak kendi insanlarımızın iş ve ekonomik gücümüzle Türkiye’nin büyümesine ve hızlı bir şekilde gelişmesine, yeniden büyük Türkiye olması inancı noktasındaki çalışmalarımızla faaliyetlerimizle çalışmalarımızı yürüteceğiz. İnşallah il başkanımızın öncülüğünde, bütün teşkilatlarımızla birlikte Muğla’da en iyi sonucu almak için çalışacağız. Milli görüşçü kardeşlerimizi Muğla’dan, Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne göndereceğiz” dedi.

“AMACIMIZ MUĞLA’YA YENİDEN REFAHI GETİRMEK”

Yeniden Refah Partisi Muğla 2. sıra Milletvekili Adayı Kadir Gürsoy ise, “Liderimiz Dr. Fatih Erbakan’ın açtığı bu yolda, ben de gençliğimin verdiği heyecan sayesinde genç kadrom ile sahada olacağım inşallah. Çalışmalarımız bütün hızıyla devam ediyor. Amacımız Muğla’ya yeniden refahı getirmek. Siyasete yeni adım atmış olsam da siyaset bilimi öğrencisiyim. İnşallah enerjimizi seçim sandıklarına da yansıtacağız” diye konuştu.

Bu haber toplam 559 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.