MAHALLİ İDARELERDE YETKİLİ SENDİKA TÜM YEREL-SEN

Muğla’da mahalli idarelerde yetkili sendika Tüm Yerel-Sen Muğla Şubesi oldu. Sendika tarafından yapılan açıklamada, “ Tüm Yerel-Sen Muğla Şubesi olarak yetkide 2. yüzyılın sorumluluğunu taşıyor, gururunu yaşıyoruz” denildi.

MAHALLİ İDARELERDE YETKİLİ SENDİKA TÜM YEREL-SEN

Sendika tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Tüm Yerel Sen Muğla Şubesi, 2023 sayımları neticesinde açık ara farkla Muğla’da Yerel Yönetimlerde Genel Yetkili Sendika olmanın gururunu yaşıyor ve sorumluluğunu taşımaya devam ediyor.

Genel Yetki sorumluluğunu taşıdığımız yetki dönemi içerisinde, emekçilerimiz için yaptığımız çalışmalar ve kazanımlar sayesinde, Muğla Şubesi Genel Yetkili Sendika olarak rakipsiz olduğumuz, Yerel yönetim çalışanlarının teveccühü ile bir kez daha ispatlandı.

Yerel Yönetim kazanımların tek adresi olan sendikamız Tüm Yerel-Sen’e teveccühlerinden dolayı, emekçilerimize ve tüm üyelerimize bu tercihleri için teşekkür ediyoruz. Muğla Yerel Yönetimlerde Genel Yetkili olmanın haklı gururunu bizlere özverili çalışmaları ve gayretleriyle yaşatan, önlerine çıkartılan engeller ve asimetrik uygulamalara rağmen Tüm Yerel Sen'in bayrağını daha yukarılara taşımak için gece gündüz özveriyle çalışan tüm örgütümüze teşekkürlerimizi sunuyoruz.”

“YENİ KAZANIMLAR ÜRETMEYE DEVAM EDECEĞİMİZİN BİLİNMESİNİ İSTERİZ”

“Tekrar yetkili olmanın getirdiği sorumluluğun ve yükümüzün ağırlığının bilinciyle, emekçilerimiz için, değerli üyelerimizden aldığımız büyük güçle, yeni kazanımlar üretmeye devam edeceğimizin bilinmesini isteriz.

Tüm Yerel-Sen olarak, emekçilerimizin talepleri ve süreç gerektiren sorunların çözümü için, bürokratik ve siyasi makamları aşındırarak sorunlara çözümler oluşturduk. Yeri geldiğinde, kurumlarımızın statüsünü korumak adına örgütümüzle kırmızı çizgiler oluşturarak omuz omuza mücadele verdik. Bu mücadele ve kazanım ile Tüm Yerel-Sen’e tarihine adımızı altın harflerle yazdırdık.

Tüm Yerel-Sen olarak Muğla’da Genel yetkiyi aldığımız günden itibaren bu güne kadar, emekçilerimiz için Yerel yönetimler tarihinin en önemli kazanımlarına da imza attık.

Tüm Yerel Sen’nin tüzüğünde bulunan 9 Eylül ışığında Mustafa Kemal Atatürk’ün fikirlerine ve ilkelerine bağlı kalarak, taviz vermeden, liyakatli kadrolarla, örgütünü güçlendirerek, emekçilerimiz için yeni kazanımlara emin adımlarla ilerliyor.

Cumhuriyetimizin 2. yüzyılında, ülkemizin yeni hedeflerine doğru hep birlikte yürüdüğümüz bu yolda, Tüm Yerel Sen ailemize esenlikler diliyor, teşekkürlerimizi sunuyoruz.”

Bu haber toplam 397 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.