Saatcı’dan Öztürk’e cevap: “Beni Silivri’ye mi göndereceksin?”

AK Parti Muğla İl Başkanı Nihat Öztürk’ün Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı hakkında “ Saatcı’ya rahat siyaset yaptırmayacağız” sözlerine Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’dan cevap geldi.Saatcı, “...

Saatcı’dan Öztürk’e cevap:  “Beni Silivri’ye mi göndereceksin?”

AK Parti Muğla İl Başkanı Nihat Öztürk’ün Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı hakkında “ Saatcı’ya rahat siyaset yaptırmayacağız” sözlerine Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’dan cevap geldi.

Saatcı, “ Nihat Bey! Biz doğruları söylemeye devam edeceğiz. Söylediklerim sizi fazlasıyla rahatsız etmiş. Şunu bilin ki biz doğruları söylemeye ve rahatsız etmeye devam edeceğiz. Ne yapacaksın? Ağzımızı mı bağlayacaksın? Yoksa beni Silivri’ye mi göndereceksiniz. Biz şimdilik 85 bin kişilik büyük bir aileyiz ve onlar yeter diyene kadar hizmete devam edeceğiz”dedi.

Haber Merkezi

AK Parti İl Başkanı Nihat Öztürk’ün Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı hakkında “Saatcı’ya rahat siyaset yaptırmayacağız” sözlerine MHP İl Başkanı Osman Güven, Ülkü Ocakları İl Başkanı Eren Akdeniz’den sonra Behçet Saatcı da cevap verdi.

Geçtiğimiz günlerde Fethiye’de AK Parti Fethiye İlçe Yönetim Kurulu Toplantısına katılan AK Parti Muğla İl Başkanı Nihat Öztürk, "Büyükşehir yasası ile köy kültürü yok ediliyor" diyen MHP'li Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı'yı eleştirerek "Sayın Başkan burada çok rahat siyaset üretiyor, bir zaman üretmiş. Ama biz bundan sonra öyle çok rahat siyaset yaptırmayacağız. Kimse kusura bakmasın” demişti.

AK Parti İl Başkanı Nihat Öztürk'e yaptığı açıklamayla cevap veren Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, “Nihat Bey; Fethiye'de geçen hafta şahsımla ilgili yaptığınız açıklamaların ardından, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanımız Sayın Osman Güven ve Muğla Ülkü Ocakları Başkanımız Sayın Eren Akdeniz'in cevabı açıklamaları sonrası, Başkanlarımızı arayarak, yanlış anlaşıldığınızı ve 29 Aralık Cumartesi günü düzeltme yapacağınızı belirtmişsiniz. Biz de bekleyelim dedik. Baktık ki yeni bir şey yok, bu açıklamayı yapmak şart oldu. Bak Nihat Bey ! Söylediklerimin kamuoyunda ses getirmesi, sizi fazlasıyla rahatsız etmiş. Şunu bilin ki; biz doğruları söylemeye ve sizi rahatsız etmeye devam edeceğiz. Ne yapacaksın? Ağzımızı mı bağlayacaksın? Yoksa beni Silivri’ye mi göndereceksin? Ya da Sayın Aytaç Durak gibi, görevden mi aldıracaksın? Siz sırtınızı Ankara'ya dayayarak konuşuyorsunuz. Biz de, Allah'a ve Fethiyelilere dayanıyoruz. Aramızdaki fark bu! İlçemize katkı sağlamayı düşünüyorsan, dört yıldır bekleyen ve herkesin bildiği projelerimize destek vermen yeterlidir. Köylümüzün narının ağaçta kaldığı, domatesin Kasım'da salçaya gittiği, narenciyenin dalında çürüdüğü dönemde, göze alıyorsan köylerimizi beraber gezelim.

Fethiyelilere saygı duy!

Hem o vesileyle hangi köye 13 yılda neler yapmışız kendi gözünüzle görürsünüz. Bak Nihat Bey; herkes haddini bilecek. Sınırı aşma. Biz nasıl sandıktan çıkan yüzde 50'ye saygı duyuyorsak, sen de 13 yıldır Fethiyelilerin tercihine istemesen de saygı duymaya mecbursun. Gerçi sizin için sahtekarlığı belgeli ve mesleği şikayet dilekçesi yazmak olan bazı parti mensuplarınıza bir dilekçe daha yazdırmaktan kolayı yoktur! Bu tarihten itibaren, Belediyemize gelen her müfettişin ve kontrolörün üstünde sizin gölgeniz olacağı aşikardır. Siz elinizden geleni ardınıza koymayın. Biz, şimdilik 85 bin kişilik Büyük Ailemize, onlar yeter diyene kadar hizmete devam edeceğiz” ifadeleri kullandı.

Bu haber toplam 175 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.