Son güncellenme :21.02.2019 13:57

Anasayfa > Manşet, Muğla > Yerküpespor şampiyonluğunu kutluyor

21.02.2019 Per, 13:57

Muğla’nın Kavaklıdere ilçesine bağlı Menteşe mahallesinde faaliyet gösteren ve 3 yıl önce kurulan Menteşe Yerküpespor şampiyonluğunu görkemli bir geceyle kutluyor. Birinci amatör ligde şampiyon olarak süper amatör lige yükselen Menteşe Yerküpespor, başarısını 22 Şubat Cuma akşamı DJ Ersin Show ve ünlü popçu Çağla’yı konuk ederek kutlayacak.
Menteşe Yerküpespor Kulübü Kurucu Başkanı 35 yaşındaki Hüseyin Serim “Yerküpe’den yeryüzüne söyleyecek sözümüz var” diyerek şöyle konuştu: “Bölgemizin kırsal olmasından ve gençlerimizin ulaşabileceği sosyal faaliyetlerin kısıtlı olmasından dolayı hem gençlerimizi sporla buluşturmak hem de bölgemizin sporla tanıtımını yapmak için 3 yıl önce kulübümüzü kurduk. Yeni kurulan bir kulüp olarak başarılarımızı sürdürüyoruz. Birinci amatör ligden süper amatör lige yükseldik. Bunu da halkımızın, esnafımızın desteğiyle düzenleyeceğimiz bir konserle kutlayacağız. Menteşe Yerküpespor’un bir marka olması ve bölgemizin parlayan yüzü olmak için çalışacağız. Kısıtlı imkanlarla var olmak ve üst liglere çıkabilmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.”
Kavaklıdere Menteşe Kapalı Sosyal Tesisleri’nde saat 20:00’da gerçekleştirilecek olan kutlama programına tüm sporseverler davet edildi.
Haber: Sevil Yılmaz

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.