Son güncellenme :02.12.2017 11:19

Anasayfa > Muğla > Kaymakam başarılı polisleri ödüllendirdi

02.12.2017 Cts, 11:19

Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız İlçe Emniyet Müdürlüğü kadrosunda görevli polisler arasından görevlerini yerine getirirken üstün başarı ve gayret gösteren Başkomiser Erkan Ak ve Başpolis Memuru Gazi Yurtaydın ‘ı ödüllendirdi.

Muğla ‘nın Menteşe İlçesi ‘nde İlçe Emniyet Müdürlüğü kadrosunda görevli polislerin görevleri esnasında motivasyonlarının arttırılarak görev kalitesinin arttırılması amacıyla başarılı polisler ödüllendirilmesine devam ediliyor.Bu bağlamda ilk olarak geçtiğimiz günlerde Menteşe İlçe Emniyet Müdürlüğü kadrosunda görevli 3 polis memuru ve komiser ödüllendirilmişti. Bu kez de 1 başkomiser ve 1 başpolis memuru ödüllendirildi.
Menteşe İlçe Kaymakamı Caner Yıldız ‘ın makamında gerçekleştirilen törende Menteşe İlçe Emniyet Müdürlüğü kadrosunda görevli polisler arasından görevlerini yerine getirirken üstün başarı ve gayret gösteren Başkomiser Erkan Ak ve Başpolis Memuru Gazi Yurtaydın ‘a başarı plaketleri takdim edildi. Başarılı polislere başarı plaketlerini Kaymakam Caner Yıldız takdim ederken törende Menteşe İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz ve Komiser Hamdi Bey Polis Merkezi Amiri Komiser Adil Haçan da hazır bulundu.
Menteşe İlçesi ‘nde İlçe Emniyet Müdürlüğü kadrosunda görevli polislerin görevleri esnasında motivasyonlarının arttırılarak görev kalitesinin arttırılması amacıyla gerdekleştirilmekte olunan başarılı polislerin ödüllendirilmesinin ileriki günlerde de devam edeceği öğrenildi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.