Son güncellenme :10.03.2018 11:15

Anasayfa > Muğla > Jandarma ve Emniyet Kadınlar Günü’nü kutladı

10.03.2018 Cts, 11:15

8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında Muğla İl Jandarma ve Emniyet Bölge Trafik ekipleri trafik uygulamasında araçlardaki kadınlara kırmızı karanfil dağıttı.
8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında Emniyet ve Jandarma ekipleri de trafik uygulamalarında araçlardaki kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.
Ula’nın Akyaka ilçesinde Gökova Bölge Trafik İstasyon Amirliği ekipleri, istasyon önünde ellerinde kırmızı karanfiller ile araçlarda bulunan kadınların 8 Mart dünya Kadınlar Günü’nü kutladı. Uygulama noktasında gerçekleştirilen etkinlikte kadınlar trafik ekiplerinin kadınlar gününü unutmamasını memnuniyetle karşıladı.
Akyaka mahallesinde ise Akyaka Jandarma karakol ekipleri ve Jandarma Trafik ekipleri Akyaka’ya giriş yapan araçlardaki kadınların gününü kutladı. Yolda güvenlik önlemi alan Jandarma ekiplerini elinde karanfil ile gören sürücüler ve kadınlar yapılan uygulamadan memnuniyetini dile getirdiler. Akyaka’da jandarma ekipleri uygulama noktasının dışında sahilde bulunan öğrenci ve kadınlara 8 Mart Kadınlar Günü anısına kırmızı karanfil dağıttılar.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.