Son güncellenme :09.10.2018 13:03

Anasayfa > Muğla > İYİ Parti’den kınama

09.10.2018 Sal, 13:03

İYİ Parti’den kınama - Muğla Haber

Muğla İyi Parti İl Başkanı İncilay Gezgin Şekerdağ, bir basın açıklaması yaparak geçtiğimiz günlerde İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in evinin önüne gelen ve MHP’li olduğu ileri sürülen grubun tacizini kınadı.
İncilay Gezgin Şekerdağ açıklamasında şunları söyledi:
“ 04 Ekim Perşembe günü, Batman Hasankeyf’te PKK’lıların yola döşedikleri patlayıcının, askeri aracımızın geçişi esnasında infilak ettirilmesiyle Şehit
düşen kahramanlarımıza Allah’tan rahmet, Gazilerimize acil şifalar diliyorum. 8 şehidimizin cenazesinin kaldırıldığı bir günde farklı bir gündem ile sizlerin karşısında olmak istemezdim.
Ancak; Geçtiğimiz gece yarısı Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener hanımefendinin evinin önünde, MHP Genel Başkanının sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamalarından sonra, MHP’li bir grup gözdağı vermek üzere sokakta sloganlar atmıştır.
8 askerimizin PKK lılar tarafından şehit edildiği, Millet olarak tek yürek olup, teröre lanet okunması gerekir iken, gece yarısı Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener hanımefendinin evine baskın yapılması ne töreye, ne ahlaka ne de insanlığa sığar .
Türkiye’de hukuk bitmiş, adalet bitmiş, tarım bitmiş, hayvancılık bitmiş, ekonomimiz ABD li McKinsey firmasına teslim edilmiş, ekonomik çöküş yaşanırken, çocuğuna pantolon alamayan baba intihar ederken, PKK’lı teröristlerce vatan evlatları Şehit olurken sessizliğe bürünen yerli ve milli olduğunu iddia edenlerin gerçekleştirdiği bu olayı eshefle kınıyorum. Türk Milleti kimin yerli ve milli olduğunu çok iyi analiz etmektedir.
Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener hanımefendinin liderliğindeki biz İYİ ler, birileri istemese de; Ülkemizi İYİ yapmak, insanca yaşanır yapmak, Milletimizin özellikle gençlerimizin hak ettiği bir Türkiye inşa etmek için İYİ Partiliyiz.
Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener hanımefendinin liderliğinde hukukun üstünlüğünün sağlandığı, adaletin işletildiği, demokratik parlamenter rejim ile yönetilen ve herkesin kardeşçe yaşayacağı Türkiye için mücadelemize devam edeceğimizi Büyük Türk Milletine saygılarımla arz ederim.”

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.