Son güncellenme :22.10.2018 13:05

Anasayfa > Manşet > Işık’tan miting gibi adaylık açıklaması

22.10.2018 Pts, 13:05

Yatağan Belediye Başkanı CHP’li Hasan Haşmet Işık, Yatağan Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı. Işık’ın adaylık açıklamasına yoğun bir katılım olurken, adaylık açıklamasına katılan işçilerin “Varlığınla her zaman işçi ve emekçinin yanında oldun. Başkanım yanındayız” pankartı dikkat çekti.
Aday Adaylığını açıklayan Hasan Haşmet Işık: “Biz yöremizi tanıyoruz, Biz sizleri tanıyoruz, Biz Belediyeciliği biliyoruz, Yeniden sizlere hizmet için desteğinizi istiyoruz”dedi.

Yatağan Belediye Başkanı CHP’li Hasan Haşmet Işık, Yatağan Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı. Hasan Haşmet Işık, Eşi Zaide Işık’la birlikte ilk olarak CHP Yatağan İlçe Başkanlığı’na geldi. Burada İlçe Başkanı Mehmet Kemiksiz ve ilçe örgütünde görevli gençler ve kadınlar tarafından alkışlarla karşılandı.
Hazırlanan platformdan Yatağanlı hemşehrilerini selamlayan Hasan Haşmet Işık, sahneye çıkan CHP Yatağan İlçe örgütünde görevli gençlerle birlikte “Gençliğe Hitabeyi” söyledi.
CHP Yatağan İlçe Başkanı Mehmet Kemiksiz’in selamlama konuşmasının ardından CHP İlçe yönetimi, kadın ve gençlik örgütleri Başkan Işık’la birlikte vatandaşları selamladılar.
“Tecrübemizle göreve talibiz”
Yatağan Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıklayan Hasan Haşmet Işık, şunları söyledi:
“Yatağan’da şeffaf, dürüst, açık sözlü yönetimle, çalışkanlık ve kararlılık buluşuyor.Eğitime, bilime saygı duyan dalında uzman kadrolarla, geleceğe dönük yatırımlarımızla büyüyoruz.
Yatağan, sağlıktan eğitime, sanayiden tarıma her alanda gelişiyor. 20 yıllık yerel yönetim deneyimimizle, bilgimizle, tecrübemizle, “zor”u hep başardık. Muğla’nın Büyükşehir olma sürecinde de tecrübeli ve uzman ekiplerimizle Yatağan için çalışacağız.
Belediyecilikte ve siyasette temiz bir sayfa açtık, karalamadan, karalatmadan, yetim hakkı yemeden, yedirtmeden, kimseleri kırmadan, kırdırtmadan, ötelemeden, ötekileştirmeden, yerinde, zamanında, anında hizmet için göreve yeniden talibiz.Biz yöremizi tanıyoruz, Biz sizleri tanıyoruz, Biz Belediyeciliği biliyoruz, Yeniden sizlere hizmet için desteğinizi istiyoruz…”
Açıklamasının ardından Hasan Haşmet Işık, gençlerle birlikte “Barış ve demokrasi” için gökyüzüne güvercinler bıraktılar.
Hasan Hasmet Işık’ın adaylık açıklamasında CHP 23. Dönem Milletvekili Fevzi Topuz, muhtarlar, demokratik kitle örgütleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.