Son güncellenme :18.10.2019 16:59

Anasayfa > Muğla, Yazarlar > HATANIN KIYISINDAN DONMEK..!

18.10.2019 Cum, 16:59

HATANIN KIYISINDAN DONMEK..! - Defne Bilgivar

Insan zaman zaman hata yapar ama hatanın neresinden dönerseniz dönün.. Kârlı olan yine siz ölür,tüm olumsuz düşünceleri üzerinizden atar..Hiç olanlara siz sebep olmamışsınız gibi gelir..Ne yaptığınızın farkına daha fazla varır.. Kendi kendinize bile”Yok.artik”..Dersiniz..Unutmayın hiç bir şekilde geçen zamanı durduramazsınız.. O yüzden siz,siz olun;hatalı kararlar almayın.. Hem eleştiri oklarının hedefinde olur..Hem de komik duruma düşersiniz..
Spor her birimizin malumu olduğu üzere olmazsa..Olmazimizdir…Çok severiz….Onunla yatar;Onunla kalkarız.. Delicesine bir tutkudur bu sevgi…Yani spor sevgisi..Bunun bir limiti var mi?Derseniz..Sağlıklı bir cevap vereceğimden emin degilim..Özellikle futbol…Bu yılın 2019/2020 futbol sezonu geçen hafta Süper lig ve Tff 1.ligde başladı..Sonucda birileri sevindi,birileri üzüldü.. Galibiyetler,mağlubiyetler ve beraberliklerle sonuçlanan maçlarla bir haftayı geride bıraktık..Bu anlamda resmi niteliği olan bu maçlarda bazı takımlar avantajlı olmalarının dışında,eksiği olanlar acil önlemlerle bu handikabı ortadan kaldırmak için var güçleriyle çalışacaklar.. Hem beyinsel,Hem de bedensel..Haydi bakalım size kolay gelsin!..Başka ne denir ki…
Bu ay sonunda futbol takviminde kararlaştırılan günde Tff 2.lig ve Tff 3.ligde de maçlar başlayacak.. Tff 3.lig 3.grupta mücadele eden sehrimizin takımı MUGLASPOR’da bu yarışta ciddi anlamda var olduğunu göstermek için neyapmasi gerekiyorsa onu yapacak..Yani kendi evinde oynadığı bu maçtan galibiyetle ayrılması gerekiyor..Bu anlamda yesil/beyaz renklere gönül veren herkes gibi bende takımımıza başarılar diliyorum..Gelecek yılın Mayıs ayında sonlanacak bu ligde MUGLASPOR’un iyi işler yapacağına inanıyorum..
Hayatta her birseyi birbirinden ayırt etmeyi öğrenmenin zamanı gelir,geçer.. Önemli olan bunu iyi bir şekilde kullanmak..Neyi mi?Yani hatanın kıyısından dönmeyi.. Super ligden,3.lige kadar deplasmana takımlarını götüren otobüsleri görmüşsünüzdür.. Her birisi takım renkleriyle ve logolarıyla baştan aşağı sticker ile kaplanarak renkli görüntülere sebep olurlar..Göze hoş gelen bir takım görsellerle de desteklenirler. Ama sporu siyasete alet etmeyen görsellerin bu renk cümbüşünde yerleri başkadır.. Önemli olan aklı selim olup;bir o kadar aklı selim hareket edebilmektir önemli olan..Bilmeyebilirsiniz?Ama herşeyi bir bilene sormakta yarar var..Ormanlarıyla unlu,logosu cam agacindan oluşturulmuş görseli ne güzeldir MUGLASPOR’um..Sen hep var ol..Hep yasa benim,bizim,hepimizin yüz akı.. Renginle şahanesin logonla spor arenasında daima ben buradayım.. Ben MUGLASPOR’um diyeceksin..!

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.