Son güncellenme :04.02.2019 12:42

Anasayfa > Manşet, Muğla > EMITT 2019’da en başarılı tanıtım ödülü Fethiye’nin

04.02.2019 Pts, 12:42

Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT) 5 bin 602 kurum ve kuruluş arasından en başarılı destinasyon tanıtım ödülü, fuara ‘Yeni Trend Fethiye’ sloganıyla katılan Fethiye standına verildi.
Dünyanın ve Türkiye’nin dört bir yanından tatil rotalarını aynı platformda bir araya getiren EMİTT Turizm fuarına, bu yıl 94 ülkeden 5 bin 602 kurum ve kuruluş katılım sağladı.4 gün süren fuarda Fethiye standına olan yoğun ilgi, fuar yöneticileri tarafından da fark edildi. Tüm tur şirketleri ve şirketlerin Fethiye standında yer alması, Fethiye standının hem görsel aktiviteler hem de turizm konseyinin standa gelen misafirlere ilgisi ve özverisi ödülde büyük etki sağladı. 2018 EMITT fuarında da Fethiye standına yine destinasyon ödülü layık görülmüştü.
BAŞKAN SAATCI’DAN BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI
Fethiye standına ilginin yoğun olması ayrıca Başkan Saatcı’yı mutlu etti. Amacının Fethiye’yi her alanda tanıtmak olduğunu sıklıkla vurgulayan Başkan Saatcı gösterilen yoğun ilgiye teşekkür etti. Sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Başkan Saatcı, “Birlik ve beraberlik içinde Fethiye olarak bu yıl da EMITT Turizm Fuarı’nda yerimizi aldık, iki güsn boyunca Fethiyemizin tanıtımını ziyaretçilerimizin ve basının yoğun ilgisiyle gerçekleştirdik. Fethiyemizi tanıtma mücadelemize destek olan Fethiye Turizm Konseyi üyelerine, ziyaretçilerimize ve bu işe emek veren herkese teşekkür ederim” dedi
BAŞKAN SAATCI, “5 POUND’A ODA KAHVALTI VERMEYİN!”
Başkan Saatcı verimli bir fuar dönemi geçirdiklerini ifade ederek, turizmcilere de seslendi; “Turizm’e gelince herkesin yüzü gülüyor. 2019’dan beklentiler çok müthiş ve yüksek, burada çok ciddi bir enerji var. Bakın bütün Fethiye burada! Bunun sonucunu alacağız. Yeter ki ekmek peynir fiyatına oda satmayalım, 5 Pound’a oda kahvaltı vermeyelim, o coğrafyanın hakkı olan fiyatları isteyelim. İnanın artık fiyat kırma değil, fiyat yükseltme zamanı! Ama bunu yaparken de tesislerimizi yenileyeceğiz, kazıklamayacağız ve kaliteli hizmet vereceğiz sonunda kazanan biz olacağız” dedi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.